Ks. Wik. mgr lic. Sławomir Paweł Błachowiak

Szczecin: Parafia pw Miłosierdzia Bożego »
ul.: Przyjaciół Żołnierza 45
kod, poczta 71-670 SZCZECIN
data urodzin: 1979-10-20
data imienin: 5 listopada
data święceń: 2006-06-10
w kapłaństwie: 10 lat
Kilka słów o sobie:
Brak uprawnień do edycji.

Jeśli zauważyłeś błąd lub masz pytania, napisz do administratora: webmaster@kuria.pl

Polecane:

ŚDM - stacja w Świnoujściu

Kolejny dzień swojego pobytu w naszej archidiecezji pielgrzymi Światowych Dni Młodzieży spędzili w Śwonoujściu. Fot. D. Rynkiewicz.

ŚDM - młodzi pielgrzymi w Szczecinie

Do Szczecina przybyli młodzi pielgrzymi uczestniczący w Światowych Dniach Młodzieży. Spotkali się m.in. na Mszy św. w Bazylice Archikatedralnej św. Jakuba, której przewodniczył ks. abp Andrzej Dzięga, metropolita szczecińsko-kamieński. Fot. D. Rynkiewicz

Pamięci Księdza Arcybiskupa Mariana Przykuckiego

17 lipca 2016 r. w Skokach, rodzinnej miejscowości śp. ks. apba Mariana Przykuckiego odbyły się uroczystości, którym przewodniczył ks. abp Andrzej Dzięga, metropolita szczecińsko-kamieński. Najpierw Ksiądz Arcybiskup poświęcił nową strzelnicę Bractwa Kurkowego, którego jest honorowym członkiem jak wcześniej ks. abp Marian Przykucki. O godzinie 18.00 została odprawiona w miejscowym kościele Msza św., na zakończenie której Ksiądz Arcybiskup poświęcił tablicę pamiatkową ku czci śp. ks. abpa Mariana Przykuckiego. Obecni byli członkowie rodziny ks. abpa Mariana Przykuckiego i członkowie Bractwa Kurkowego, którzy co roku w rocznicę śmierci Arcybiskupa przybywają do Szczecina. Fot. Archiwum.

Msze św., kościoły

Społeczność

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Kuria Metropolitalna Szczecińsko-Kamieńska