Wtorek, 02 września 2014 r. imieniny: Dionizy, Izy, Juliana Wtorek XXII tygodnia okresu zwykłego

Ks. Wik. mgr lic. Sławomir Paweł Błachowiak

Szczecin: Parafia pw Miłosierdzia Bożego »
ul.: Przyjaciół Żołnierza 45
kod, poczta 71-670 SZCZECIN
data urodzin: 1979-10-20
data imienin: 5 listopada
data święceń: 2006-06-10
w kapłaństwie: 8 lat
Kilka słów o sobie:
Brak uprawnień do edycji.

Jeśli zauważyłeś błąd lub masz pytania, napisz do administratora: webmaster@kuria.pl

Polecane:

Dzień modlitwy za prześladowany Kościół na Bliskim Wschodzie

Chrześcijanie na Bliskim Wschodzie potrzebują naszego wsparcia. Ich sytuacja jest dramatyczna! Biskupi Polscy zachęcają, by w uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej, 26 sierpnia, włączyć się w inicjatywę Dnia Modlitwy za Prześladowany Kościół na Bliskim Wschodzie.

Festiwal Sacrum Non Profanum 2014

Zapraszam na koncerty organizowane w ramach Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego Sacrum Non Profanum, które odbędą się w dniach 10 - 17 sierpnia 2014 r. w kościołach Szczecina, Trzęsacza i Świnoujścia. Tegoroczna edycja Festiwalu, zatytułowana Muzyka naszych czasów, poświęcona jest Wojciechowi Kilarowi.

Oświadczenie Szczecińskiej Kapituły Katedralnej w sprawie prof. Chazana

Szczecińska Kapituła Katedralna zebrana na uroczystej sesji z okazji odpustu św. Jakuba Apostoła, patrona Szczecińskie Bazyliki Katedralnej, przyjeła Oświadczenie solidaryzujące się z prof. Bogdanem Chazanem. Oświadczenie sygnował również Ksiądz Arcybiskup Andrzej Dzięga, Metropolita Szczecińsko-Kamieński.

Msze św., kościoły

Społeczność

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Kuria Metropolitalna Szczecińsko-Kamieńska