Ks. Wik. mgr lic. Sławomir Paweł Błachowiak

data święceń: 2006-06-10
w kapłaństwie: 10 lat
Kilka słów o sobie:
Brak uprawnień do edycji.

Jeśli zauważyłeś błąd lub masz pytania, napisz do administratora: webmaster@kuria.pl

Polecane:

Rekolekcje dla młodzieży w czasie ferii zimowych 2017

Zapraszamy młodzież z Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej na bezpłatne rekolekcje organizowane w okresie szkolnych ferii zimowych. W dniach 10-26 lutego 2017 r. odbędzie się 6. serii rekolekcji. Zapraszamy młodzież gimnazjalną i ponadgimnazjalną do: Trzęsacza, Myśliborza, Łukęcina i Szczecina.

Święto Niepodległości 2016 w Bazylice Archikatedralnej

W piątkowe przedpołudnie, 11 listopada 2016 r., w Bazylice Archikatedralnej pw. św. Jakuba Apostoła w Szczecinie odprawiona została uroczysta Msza Święta w intencji naszej Ojczyzny, której przewodniczył Ksiądz Arcybiskup Andrzej Dzięga, Metropolita Szczecińsko-Kamieński. Mszy Świętej towarzyszyła wojskowa orkiestra oraz kompania reprezentacyjna. W czasie liturgii Ksiądz Arcybiskup dokonał poświęcenia nowego sztandaru Gwardii Narodowej. W ramach dziękczynienia po komunii odmówiony został Akt przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.

Fot.: Marek Kuligowski
»

NOWA PARAFIA, NOWY KRZYŻ, NOWY KOŚCIÓŁ…

W niedzielne popołudnie 25 września br. wspólnota parafialna w Kamieniu Pomorskim przeżywała niewątpliwie bardzo ważne duchowo, ale też historycznie ważne wydarzenie. Na ciągle powstającym i rozbudowującym się osiedlu Chopina (nazywanego „za wodą”) uroczyście poświęcono krzyż, którzy stanął w miejscu gdzie w niedalekiej przyszłości powstanie nowy kościół z własną siedzibą parafii.

Msze św., kościoły

Społeczność

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Kuria Metropolitalna Szczecińsko-Kamieńska