Środa, 24 września 2014 r. imieniny: Dory, Gerarda, Maryny Środa XXV tygodnia okresu zwykłego

Ks. Wik. mgr lic. Sławomir Paweł Błachowiak

Szczecin: Parafia pw Miłosierdzia Bożego »
ul.: Przyjaciół Żołnierza 45
kod, poczta 71-670 SZCZECIN
data urodzin: 1979-10-20
data imienin: 5 listopada
data święceń: 2006-06-10
w kapłaństwie: 8 lat
Kilka słów o sobie:
Brak uprawnień do edycji.

Jeśli zauważyłeś błąd lub masz pytania, napisz do administratora: webmaster@kuria.pl

Polecane:

Warsztaty muzyczno-liturgiczne SŁOWEM i SERCEM

Październikowe warsztaty muzyczno-liturgiczne SŁOWEM i SERCEM rozpoczną 7 edycję spotkań muzycznych organizowanych przez Centrum Formacji Świeckich przy Wspólnocie Sióstr Uczennic Krzyża. Odbędą się one 4-5 października 2014 r. w Domu Rekolekcyjnym św. Józefa w Szczecin (Golęcino).

Szkoła Liturgicznego Animatora Muzycznego 2014/15

18 października 2014 r. rozpoczyna się 3. edycja Szkoły Liturgicznego Animatora Muzycznego. Jest to roczny kurs dla tych, którzy  służąc w swoich wspólnotach jako animatorzy śpiewu, organiści czy członkowie zespołów muzycznych pragną ułatwić innym bardziej duchowo przeżywać Eucharystię łącząc harmonijnie śpiew z liturgią.

Dzień modlitwy za prześladowany Kościół na Bliskim Wschodzie

Chrześcijanie na Bliskim Wschodzie potrzebują naszego wsparcia. Ich sytuacja jest dramatyczna! Biskupi Polscy zachęcają, by w uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej, 26 sierpnia, włączyć się w inicjatywę Dnia Modlitwy za Prześladowany Kościół na Bliskim Wschodzie.

Msze św., kościoły

Społeczność

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Kuria Metropolitalna Szczecińsko-Kamieńska