Piątek, 21 listopada 2014 r. imieniny: Janusza, Marii, Reginy Piątek XXXIII tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie obowiązkowe Ofiarowanie Najśw. Maryi Panny

Ks. Wik. mgr lic. Sławomir Paweł Błachowiak

Szczecin: Parafia pw Miłosierdzia Bożego »
ul.: Przyjaciół Żołnierza 45
kod, poczta 71-670 SZCZECIN
data urodzin: 1979-10-20
data imienin: 5 listopada
data święceń: 2006-06-10
w kapłaństwie: 8 lat
Kilka słów o sobie:
Brak uprawnień do edycji.

Jeśli zauważyłeś błąd lub masz pytania, napisz do administratora: webmaster@kuria.pl

Polecane:

Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji pokoju na świecie

Zapraszamy na modlitwę adoracyjną w intencji pokoju na świecie przy ołtarzu Domun Caritas et Pax w Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie, od 13 do 30 listopada 2014 r. Jest to jeden z 12 ołatrzy dedykowanych Matce Bożej jako "wieniec z gwiazd dwunastu" przeznaczonych do 12 sanktuariów maryjnych na całym świecie.

Warsztaty muzyczno-liturgiczne chorału gregoriańskiego

Centrum Formacji Świeckich przy Wspólnocie Sióstr Uczennic Krzyża w Szczecinie organizuje po raz kolejny warsztaty muzyczno – liturgiczne poświęcone chorałowi gregoriańskiemu. Odbędą się one w Archidiecezjalnym Domu św. Józefa przy ul. Strzałowskiej 26a w Szczecinie – Golęcinie w dniach 15-16 listopada 2014 r.

75 lat istnienia Wspólnoty Małych Sióstr Jezusa

W tym roku Zgromadzenie Małych Sióstr Jezusa świętuje jubileusz 75 lat istnienia i 25 lat od śmierci założycielki, małej siostry Magdaleny Hurtin, która opracowała konstytucje Zgromadzenia wg idei bł. Karola de Foucauld, założyciela Zgromadzenia Małych Braci Jezusa. Małe Siosty Jezusa, posługujące w Szczecinie od 1984 r., zapraszają na uroczystości rocznicowe do kościoła pw. Najświętszego Zbawiciela (ul. Słowackiego), 6 listopada br. o godz. 18:00.

Msze św., kościoły

Społeczność

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Kuria Metropolitalna Szczecińsko-Kamieńska