Niedziela, 21 grudnia 2014 r. imieniny: Honoraty, Seweryny, Tomasza IV Niedziela adwentu | Wspomnienie dowolne Św. Piotra Kanizjusza

Ks. Wik. mgr lic. Sławomir Paweł Błachowiak

Szczecin: Parafia pw Miłosierdzia Bożego »
ul.: Przyjaciół Żołnierza 45
kod, poczta 71-670 SZCZECIN
data urodzin: 1979-10-20
data imienin: 5 listopada
data święceń: 2006-06-10
w kapłaństwie: 8 lat
Kilka słów o sobie:
Brak uprawnień do edycji.

Jeśli zauważyłeś błąd lub masz pytania, napisz do administratora: webmaster@kuria.pl

Polecane:

Sakra biskupia Ks. Biskupa Henryka Wejmana - fotoreportaż

Uroczysta Msza Św. święceń biskupich ks. Henryka Wejmana odbyła się w Bazylice Archikatedralnej w Szczecinie, 20 grudnia 2014 r. Liturgii święceń przewodniczył Nuncjusz Apostolski w Polsce, Ks. Abp Celestino Migliore. Współkonsekratorami byli: Ks. Abp Andrzej Dzięga, Metropolita Szczecińsko-Kamieński oraz Bp Grzegorz Kaszak, Biskup Sosnowiecki.

Zobacz i posłuchaj homilię Nuncjusza z uroczystości święceń

Zdjęcia: Mateusz Tschech

Ks. prof. Henryk Wejman przyjął święcenia biskupie

Obszerna relacja z uroczystości święceń biskupich będzie emitowana w TVP Szczecin w niedzielę, 21 grudnia, o godz. 17:30 oraz powtórzona w poniedziałek, 22 grudnia, również o godz. 17:30.

"Podziel się Słowem" czyli ofiaruj komuś Pismo Święte

"Podziel się Słowem" to akcja Katolickiego Stowarzyszenie Civitas Christiana polegająca na obdarowaniu Pismem Świętych tych, których nie stać na kupno własnego egzemplarza.

Msze św., kościoły

Społeczność

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Kuria Metropolitalna Szczecińsko-Kamieńska