Wtorek, 03 marca 2015 r. imieniny: Kingi, Maryna, Tycjana Wtorek II tygodnia Wielkiego Postu

Ks. Wik. mgr lic. Sławomir Paweł Błachowiak

Szczecin: Parafia pw Miłosierdzia Bożego »
ul.: Przyjaciół Żołnierza 45
kod, poczta 71-670 SZCZECIN
data urodzin: 1979-10-20
data imienin: 5 listopada
data święceń: 2006-06-10
w kapłaństwie: 8 lat
Kilka słów o sobie:
Brak uprawnień do edycji.

Jeśli zauważyłeś błąd lub masz pytania, napisz do administratora: webmaster@kuria.pl

Polecane:

Słowo Pasterskie Księdza Arcybiskupa Metropolity na I Niedzielę Wielkiego Postu 2015

... "W tym roku słyszymy dodatkowe przynaglenie od Bożej Opatrzności, by powrócić do wytrwałej modlitwy różańcowej oraz do pokuty. Rozpoczynają się bowiem trzy lata, w których chcemy przeżywać setną rocznicę Objawień Matki Bożej w Fatimie." ...

Orędzie Papieża Franciszka na Wielki Post 2015

Lud Boży potrzebuje odnowy, aby nie zobojętniał i nie zamknął się w sobie w obliczu globalizacji obojętności - pisze Papież Franciszek w orędziu na tegoroczny Wielki Post. Papież zwraca uwagę, że jako chrześcijanie musimy stawić czoło temu problemowi, dotyczącemu zarówno relacji z Bogiem jak i z drugim człowiekiem.

Bóg prowadzi różnymi drogami... 2 II - Dzień Życia Konsekrowanego

Dzień Życia Konsekrowanego ustanowił w 1997 r. Jan Paweł II. Przypada on w święto Ofiarowania Pańskiego, 2 lutego. Jest to dzień pamięci o osobach, które ofiarowały swoje życie Panu Bogu. Zakonnicy, zakonnice i inne osoby konsekrowane odnawiają w tym dniu swoje śluby. Zobacz drogę do zakonu niektórych z nich.

Msze św., kościoły

Społeczność

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Kuria Metropolitalna Szczecińsko-Kamieńska