Czwartek, 30 października 2014 r. imieniny: Augustyny, Łukasza, Urbana Czwartek XXX tygodnia okresu zwykłego

Ks. Wik. mgr lic. Sławomir Paweł Błachowiak

Szczecin: Parafia pw Miłosierdzia Bożego »
ul.: Przyjaciół Żołnierza 45
kod, poczta 71-670 SZCZECIN
data urodzin: 1979-10-20
data imienin: 5 listopada
data święceń: 2006-06-10
w kapłaństwie: 8 lat
Kilka słów o sobie:
Brak uprawnień do edycji.

Jeśli zauważyłeś błąd lub masz pytania, napisz do administratora: webmaster@kuria.pl

Polecane:

75 lat istnienia Wspólnoty Małych Sióstr Jezusa

W tym roku Zgromadzenie Małych Sióstr Jezusa świętuje jubileusz 75 lat istnienia i 25 lat od śmierci założycielki, małej siostry Magdaleny Hurtin, która opracowała konstytucje Zgromadzenia wg idei bł. Karola de Foucauld, założyciela Zgromadzenia Małych Braci Jezusa. Małe Siosty Jezusa, posługujące w Szczecinie od 1984 r., zapraszają na uroczystości rocznicowe do kościoła pw. Najświętszego Zbawiciela (ul. Słowackiego), 6 listopada br. o godz. 18:00.

Jubileuszowy koncert Deus Meus

18 października br. o godzinie 20.00 w Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie, z okazji 20 lecia powstania - wówczas szczecińskiego, a dziś znanego w całej Polsce - zespołu muzyków chrześcijańskich Deus Meus, odbył się koncert jubileuszowy z udziałem Mietka Szcześniaka, Jolanty Szczepaniak, Lidki i Marcina Pospieszalskich.

Fot. P. Kaweński/Portal Młodych Ichtis

Wręczenie Księgi Jubileuszowej Biskupowi Marianowi Kruszyłowiczowi

Uroczystość wręczenia Księgi Jubileuszowej dedykowanej Biskupowi Marianowi Błażejowi Kruszyłowiczowi w 25 roku Jego biskupiego posługiwania miała miejsce w auli Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Papieża Pawła VI nr 2 w Szczecinie, w poniedziałek, 20 października 2014 r. Uroczystości towarzyszyło sympozjum poświęcone działaności Jubilata.

„Oboedientia et pax”, Księga Jubileuszowa to obok zwięzłego życiorysu także zbiór refleksji, wspomnień i artykułów przygotowanych przez przyjaciół i współpracowników, którzy w ten sposób wyrażają uznanie dla posługi Jubilata.

Zdjęcia: ks. Infułat Edmund Cybulski

Msze św., kościoły

Społeczność

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii