Wtorek, 25 listopada 2014 r. imieniny: Elżbiety, Katarzyny, Klemensa Wtorek XXXIV tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Św. Katarzyny Aleksandryjskiej, Bł. Marii od Pana Jezusa Dobrego Pasterza

Wspólnoty parafialne

Szczecin Parafia rzymskokatolicka p.w. św. Antoniego

Parafia rzymskokatolicka p.w.

św. Antoniego

Szczecin

ul. Szczecińska 14
71-786 SZCZECIN

tel. 91/426-93-93
Gmina: Szczecin
Powiat: m.Szczecin
www.s-antoni.szczecin.pl
Księgi od: 1948
Data powstania: 14.10.45
Dekanat: Szczecin-Żelechowo
Odpust: 13 VI

Kościoły i kaplice na terenie parafii

• Kościół parafialny pw św. Antoniego
    Szczecin Kościół parafialny pw św. Antoniego »
  • brak opisu parafii....

Brak uprawnień do edycji. Uprawnienia posiadają kapłani pracujący w parafii

Jeśli zauważyłeś błąd lub masz pytania, napisz do administratora: webmaster@kuria.pl

Polecane:

Ks. prof. dr hab. Henryk Wejman biskupem pomocniczym Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej

Ojciec Święty Franciszek, dnia 22 listopada 2014 r., mianował ks. prof. Henryka Wejmana, dziekana Wydziału Teologii Uniwersytetu Szczecińskiego, biskupem pomocniczym Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej, przydzielając mu stolicę tytularną Siniti.

"Podziel się Słowem" czyli ofiaruj komuś Pismo Święte

"Podziel się Słowem" to akcja Katolickiego Stowarzyszenie Civitas Christiana polegająca na obdarowaniu Pismem Świętych tych, których nie stać na kupno własnego egzemplarza.

Maraton Biblijny - całodniowe czytanie Pisma Świętego

Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana zapraszama na Maraton Biblijny czyli całodzienne czytanie Pisma Świętego, które odbędzie się 26 listopada 2014 r. w Bazylice św. Jana Chrzciciela w Szczecinie, w  ramach Archidiecezjalnego Tygodnia Biblijnego.

Msze św., kościoły

Społeczność

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Kuria Metropolitalna Szczecińsko-Kamieńska