Wspólnoty parafialne

Data powstania: 14.10.45
Dekanat: Szczecin-Żelechowo
Odpust: 13 VI

Kościoły i kaplice na terenie parafii

• Kościół parafialny pw św. Antoniego
    Szczecin Kościół parafialny pw św. Antoniego »
  • brak opisu parafii....

Brak uprawnień do edycji. Uprawnienia posiadają kapłani pracujący w parafii

Jeśli zauważyłeś błąd lub masz pytania, napisz do administratora: webmaster@kuria.pl

Polecane:

Zmarł ks. Tadeusz Kasprzak

W piątek, 1 lipca 2016 r., zmarł ks. kan. Tadeusz Kasprzak, dawny wieloletni proboszcz parafii pw. św. Józefa w Breniu.

»

Msza św. w rocznicę powstania diecezji

28 czerwca 2016 r. z okazji kolejnej rocznicy powstania diecezji szczecińsko-kamieńskiej w Bazylice Archikatedralnej św. Jakuba w Szczecinie została odprawiona uroczysta Msza św. Przewodniczył jej ks. bp Stanisław Stefanek, biskup pomocniczy naszej Archidiecezji w latach 1980-96 (dziś biskup-senior łomżyński), który obchodził 57 rocznicę swoich święceń kpłańskich. Słowo Boże wygłosił ks. abp Andrzej Dzięga, metropolita szczecińsko-kamieński.

Diakonat 2016

25 czerwca 2016 r. ks. bp Henryk Wejman udzielił święceń diakonatu czterem alumnom Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie. Fot. D. Rynkiewicz.

Msze św., kościoły

Społeczność

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Kuria Metropolitalna Szczecińsko-Kamieńska