Środa, 26 listopada 2014 r. imieniny: Leona, Leonarda, Lesławy Środa XXXIV tygodnia okresu zwykłego

Wspólnoty parafialne

Szczecin Parafia rzymskokatolicka p.w. św. Antoniego

Parafia rzymskokatolicka p.w.

św. Antoniego

Szczecin

ul. Szczecińska 14
71-786 SZCZECIN

tel. 91/426-93-93
Gmina: Szczecin
Powiat: m.Szczecin
www.s-antoni.szczecin.pl
Księgi od: 1948
Data powstania: 14.10.45
Dekanat: Szczecin-Żelechowo
Odpust: 13 VI

Kościoły i kaplice na terenie parafii

• Kościół parafialny pw św. Antoniego
    Szczecin Kościół parafialny pw św. Antoniego »
  • brak opisu parafii....

Brak uprawnień do edycji. Uprawnienia posiadają kapłani pracujący w parafii

Jeśli zauważyłeś błąd lub masz pytania, napisz do administratora: webmaster@kuria.pl

Polecane:

Ks. prof. dr hab. Henryk Wejman biskupem pomocniczym Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej

Ojciec Święty Franciszek, dnia 22 listopada 2014 r., mianował ks. prof. Henryka Wejmana, dziekana Wydziału Teologii Uniwersytetu Szczecińskiego, biskupem pomocniczym Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej, przydzielając mu stolicę tytularną Siniti.

Maraton Biblijny - całodniowe czytanie Pisma Świętego

Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana zapraszama na Maraton Biblijny czyli całodzienne czytanie Pisma Świętego, które odbędzie się 26 listopada 2014 r. w Bazylice św. Jana Chrzciciela w Szczecinie, w  ramach Archidiecezjalnego Tygodnia Biblijnego.

Paczka dla Rodaka i Bohatera na Kresach

Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej, Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana" w Szczecinie oraz środowista kombatanckie i patriotyczne organizują akcję "Paczka dla Rodaka i Bohatera na Kresach". Celem akcji jest pomoc materialna Rodakom mieszkającym na tzw. Kresach, którzy często doświadczają biedy. Zbiórka na rzecz akcji potrwa od 20 listopada do 17 grudnia 2014 r. Planowany wyjazd z darami: 19-21 grudnia 2014r.

Msze św., kościoły

Społeczność

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Kuria Metropolitalna Szczecińsko-Kamieńska