Wspólnoty parafialne

Data powstania: 14.10.45
Dekanat: Szczecin-Żelechowo
Odpust: 13 VI

Kościoły i kaplice na terenie parafii

• Kościół parafialny pw św. Antoniego
    Szczecin Kościół parafialny pw św. Antoniego »
  • brak opisu parafii....

Brak uprawnień do edycji. Uprawnienia posiadają kapłani pracujący w parafii

Jeśli zauważyłeś błąd lub masz pytania, napisz do administratora: webmaster@kuria.pl

Polecane:

Wielka Pokuta - za grzechy własne i całego narodu

„Wielka Pokuta” – pod takim hasłem 15 października br. na Jasnej Górze odbędzie się modlitwa przebłagalna za grzechy całego Narodu Polskiego. Polacy różnych stanów i w różnym wieku u stóp Królowej Polski spotkają się, by wyprosić dla Polski przebaczenie i uzdrowienie oraz zburzyć mury zła i grzechu budowane w naszej Ojczyźnie przez wieki i pokolenia. Mszę świętą będzie celebrował abp Stanisław Gądecki, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski.

Piąta edycja Szkoły Liturgicznego Animatora Muzycznego

Od października 2016 rusza kolejna edycja Szkoła Liturgicznego Animatora Muzycznego. Jest to propozycja dla wszystkich, którzy w Kościele chcą śpiewem służyć, a nie błyszczeć. I dla wszystkich, którzy po prostu czują tęsknotę za odkrywaniem piękna Boga w pięknie liturgii.

Dekret Księdza Arcybiskupa Metropolity na Rok Miłosierdzia

Dekret Wykonawczy do Bulli Papieskiej „Misericordiae vultus” na Rok Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia o możliwości uzyskania łaski odpustu zupełnego w Archidiecezji Szczeińsko-Kamieńskiej.
    Diecezjalna inauguracja Roku Miłosierdzia; otwarcie Drzwi Świętych - Bramy Miłosierdzia oraz Msza Święta pod przewodnictwem Ks. Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi, odbędzie się w niedzielę 13 grudnia br. o godz. 18:00 w Bazylice Archikatedralnej w Szczecinie.

Msze św., kościoły

Społeczność

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Kuria Metropolitalna Szczecińsko-Kamieńska