Niedziela, 21 grudnia 2014 r. imieniny: Honoraty, Seweryny, Tomasza IV Niedziela adwentu | Wspomnienie dowolne Św. Piotra Kanizjusza

Wspólnoty parafialne

Szczecin Parafia rzymskokatolicka p.w. św. Antoniego

Parafia rzymskokatolicka p.w.

św. Antoniego

Szczecin

ul. Szczecińska 14
71-786 SZCZECIN

tel. 91/426-93-93
Gmina: Szczecin
Powiat: m.Szczecin
www.s-antoni.szczecin.pl
Księgi od: 1948
Data powstania: 14.10.45
Dekanat: Szczecin-Żelechowo
Odpust: 13 VI

Kościoły i kaplice na terenie parafii

• Kościół parafialny pw św. Antoniego
    Szczecin Kościół parafialny pw św. Antoniego »
  • brak opisu parafii....

Brak uprawnień do edycji. Uprawnienia posiadają kapłani pracujący w parafii

Jeśli zauważyłeś błąd lub masz pytania, napisz do administratora: webmaster@kuria.pl

Polecane:

Sakra biskupia Ks. Biskupa Henryka Wejmana - fotoreportaż

Uroczysta Msza Św. święceń biskupich ks. Henryka Wejmana odbyła się w Bazylice Archikatedralnej w Szczecinie, 20 grudnia 2014 r. Liturgii święceń przewodniczył Nuncjusz Apostolski w Polsce, Ks. Abp Celestino Migliore. Współkonsekratorami byli: Ks. Abp Andrzej Dzięga, Metropolita Szczecińsko-Kamieński oraz Bp Grzegorz Kaszak, Biskup Sosnowiecki.

Zobacz i posłuchaj homilię Nuncjusza z uroczystości święceń

Zdjęcia: Mateusz Tschech

Ks. prof. Henryk Wejman przyjął święcenia biskupie

Obszerna relacja z uroczystości święceń biskupich będzie emitowana w TVP Szczecin w niedzielę, 21 grudnia, o godz. 17:30 oraz powtórzona w poniedziałek, 22 grudnia, również o godz. 17:30.

"Podziel się Słowem" czyli ofiaruj komuś Pismo Święte

"Podziel się Słowem" to akcja Katolickiego Stowarzyszenie Civitas Christiana polegająca na obdarowaniu Pismem Świętych tych, których nie stać na kupno własnego egzemplarza.

Msze św., kościoły

Społeczność

projektowanie stron www szczecin, design, strony dla parafii

Kuria Metropolitalna Szczecińsko-Kamieńska